01
02
03
04
05
06
07
08
09
010
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

З метою посилення профілактики дорожньо-транспортного травматизму серед дітей та учнівської молоді у період з 22 по 26 листопада 2021 року в нашій школі проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.

Згідно плану проведення Тижня тижня безпеки дорожнього руху для учнів 1-2 класів педагоги (Рябова О.А., Матвійчук К.В., Дубінська О.В., Сидорчук К.В., Полюхович С.Ю., Коханевич С.Ю., Баланенко І.В., Бондарчук Р.П.) організували вивчення правил дорожнього руху у формі сюжетно-рольових та спортивних ігор «У країні правил дорожнього руху», «Безпечна дорога від школи до дому», «Дорожня абетка», «Правила дорожнього руху знай – здоров’я зберігай», «Чарівний світлофор», для учнів 3-4 класів Новицька Л.І., Лебідь Н.В., Кисельова Є.А., Работюк Ж.В підготували і провели ігри-вікторини «Дорожні знаки», «Безпека на дорозі», «Будь помітним». Крім того, вчитель Пітик С.М. провела з учнями 2-Д класу пленерний урок «Правила переходу вулиць». Учні 3-А класу (вчитель Сєрєнкова Н.Г.) прийняли участь і стали переможцями у творчому конкурсі від патрульної поліції «Лист водієві» у номінації «Вірші». У якості подарунка учні відвідали екскурсію в управління патрульної поліії у Рівненській області та під керівництвом інспектора Бояківської Іванни взяли участь у тренінгу «Будь помітним на дорозі». Учні 4-Б класу під керівництвом Сипатої С.І. здійснили інсценування «Школа вуличних наук», а у 4-Г створили лепбук «Вулиця не любить несподіванок» разом з Кекух Т.І.

У відповідності до плану заходів Тижня безпеки дорожнього руху у Рівненській загальноосвітній школі № 11 учні 5-11 класів взяли участь у Єдиному тематичному уроці про правила безпеки дітей на дорозі. З метою поглиблення знань про правила безпеки на дорозі класні керівники використали різноманітні форми проведення навчальних занять, бесід, тренінгів з урахуванням вікових особливостей учнів під головним гаслом «Будь помітним на дорозі». Учні 5-7 класів створили фотогалерею з метою популяризації світловідбивних елементів (класні керівники Породюк Л.С., Гарбар О.В., Дрига Т.В., Жижчук В.П., Липчук Л.М., Онисімчук Я.С., Довга Л.М., Гон С.І., Кононець Л.Є.). У 7-Г класі (класний керівник Микитюк Ж.К.) провели бесіду «Свідомий пішохід». У 6-Д (класний керівник Ишик М.І.) учні моделювали ситуації і провели рольові ігри «Ми свідомі та уважні на дорозі».

Учні 5-их класів опрацювали матеріал і підготували презентації про види пішохідних переходів на уроках інформатики (вчитель Моцна О.Я., Чепурін О.А.)

Учні 8-9 класів поглибили свої зання про правила безпечної поведінки з використанням матеріалів Національного проекту «Безпечна країна» https://www.youtube.com (класні керівники Гопало Л.Я., Величко О. П., Живодьор І.М., Мачек Л.С., Вибач Т.А. ). Учні 10-11-их класів поглибили знання про правила безпеки на дорозі, про адміністративну та кримінальну відповідальність особи при їх порушенні, виконували практичні тренажери щодо надання домедичної допомоги потерпілим при різних видах травм (класні керівники Левчук К.С., Федорчук М.І. Лаптєва Т.Ю., Зима Л.П.).

Таким чином, заходи, проведені у ході Тижня безпеки дорожнього руху, сприяли удосконаленню і узагальненню знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому.

Інформацію узагальнила заступник директора з НВР Луцюк Т. В.

obRSS