Друк

 zdn

ДОРОГІ  КОЛЕГИ!  

      Щиро вітаю Вас з професійним святом!

    Висловлюю Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.
     Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і  людяністю. Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. 

   
Бажаю Вам міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності!

    Нехай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого Ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання. Хай щедрою буде до Вас доля, обминають життєві негаразди, а Ваші серця зігріває людська довіра та любов!

З повагою директор школи Л.Синяк


 

Шановні учні та їх батьки!

 

Організація  освітнього процесу  в  умовах адаптивного  карантину – одне  з головних питань, яке   28 серпня 2020 року  обговорювали   на  засіданні педагогічної ради педагоги ЗОШ №11  разом  із батьківською громадськістю.

Директор школи Синяк Л.О. у своєму  виступі звернула увагу,  що сьогодні для  всіх важливо, щоб  діти пішли у школу  і  отримували  знання  у шкільному просторі, а не дистанційно. Школа готова  працювати у нових реаліях. За кошти  місцевого  бюджету   для школи придбано рідке мило, дезінфекційні  та  антисептичні засоби для безпеки учнів та працівників.  Школа розпочинає навчальний рік у зрозумілому для суспільства режимі навчання, але  готова до будь-яких змін в епідемічній ситуації міста. Безпека  та здоров’я дітей -  найголовніше.

Згідно рішення  педради  та з метою дотримання   протиепідемічних заходів  у  закладі на період карантину  затверджено нові  вимоги щодо  організації освітнього процесу.

На засіданні педагогічної  ради педагоги покроково опрацювали  алгоритм дій  у разі виявлення в учня ознак гострої респіраторної хвороби.

Також було розглянуто питання щодо особливостей організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного та змішаного форматів навчання в умовах пандемії, інструменти дистанційного навчання та моделі змішаного навчання.

Новий 2020-2021 навчальний рік школа розпочне 1 вересня    проведенням Першого уроку, спрямованого на формування в  учнів нової культури поведінки, навчання та перебування у закладі   з урахуванням епідеміологічної ситуації,  на тему «Культура здорового способу життя у нових обставинах».

Директор школи Л. О. Синяк


 

Стратегія розвитку Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №11, кандидата на посаду директора Л. О. Синяк

 

 


 

Оголошення

 

про конкурсний відбір на заміщення посади директора

Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 Рівненської міської ради

дата 26 червня 2020 року

 

1. Із текстом оголошення Ви можете ознайомитись, відкривши документ у форматі PDF: переглянути / завантажити.

Також оприлюднюємо персональний склад конкурсної комісії з відбору на посаду директора Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11.

Із складом конкурсної комісії Ви можете ознайомитись, відкривши документ у форматі PDF: переглянути / завантажити.

2. За рішенням конкурсної комісії щодо проведення конкурсного відбору на заміщення посади директора Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Рівненської міської ради (протокол №2 від 24.07.2020.), Управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради повідомляє, що до участі у конкурсному відборі допущено Синяк Ларису Олександрівну.

 

Анонс заходів
 

 


 

 Важлива інформація!

    Шановні учасники освітнього процесу, для оперативного вирішення питань, що стосуються збереження життя чи здоровя, а також захисту прав та інтересів дитини у закладі освіти ви можете звернутися:

Синяк Лариса Олександрівна, телефон 63-79-95;

Слободян Валентина Олександрівна, телефон 63-50-56;

Антонець Наталія Анатоліївна,  моб. телефон 0687703502;

Климчук Юлія Олександрівна,  моб. телефон 0982318570.

Міністерство інформує, що держава гарантує кожному громадянину право на отримання безоплатної правової допомоги. Для отримання такої допомоги варто зателефонувати за номером Єдиного контакт-центру 0 800 213 103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів);

номер телефону 1547 Урядової гарячої лінії з попередження домашнього насильства;

телефонічні номери Національної дитячої «гарячої» лінії 0 800 500 225 або 116 111 ( для дзвінків з мобільного).