ОГОЛОШЕННЯ

для батьків майбутніх першокласників!

 

 У 2023-2024 н. р.  у школі планується набір дітей (за бажанням батьків) у перші класи, які навчатимуться за програмою науково-педагогічного проекту “Інтелект України”.

Адміністрація  Рівненського ліцею №11 повідомляє, що прийом заяв про зарахування дітей до першого класу на 2023-2024 навчальний рік та відповідних документів розпочнеться з 03 квітня 2023 року.

Необхідні документи визначені пунктом 4 розділу І Порядку відповідно до статті 13 Закону України «Про освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року №367, зареєстрованого Міністерством юстиції України від 05 травня 2018 року «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».

 

На першочергове зарахування мають право:

1) діти, які проживають на території обслуговування закладу (наказ Управління освіти Виконавчого комітету Рівненської міської ради від 30.09.2022 року «Про закріплення за закладами загальної середньої освіти територій обслуговування»)

Вулиці:

  • Відінська (від вулиці  Степана  Бандери до вулиці Володимира Стельмаха – непарні номери будинків),
  • Данила Галицького,
  • Бузкова,
  • Степана Бандери (від вулиці Відінської і до кінця вулиці),
  • Володимира Стельмаха,
  • Степана Дем'янчука,

Масив Червоні гори:  Івана Богуна, академіка Кримського, Миколи Костомарова, Валер’яна  Поліщука, Героїв Берестечка, Дерманська, Олександра Довженка, Костюшка, Веремчука, Пантелеймона Куліша, Северина Наливайка, Ярослава Мудрого, Смотрицького, Павла Чубинського,  Бориса Возницького, Костянтина Литвина.

2) діти, які є рідними братами або сестрами дітей, які здобувають освіту  у цьому закладі;

3) діти працівників закладу освіти.

Для зарахування дитини до закладу освіти необхідно подати:

1. Заяву про зарахування на ім’я керівника закладу (при собі мати документ, що посвідчує особу заявника відповідно пункту 4 розділу І Порядку).

2. Копію свідоцтва про народження дитини.

3. Оригінал або копію медичних довідок форми № 063/о «Карта профілактичних щеплень» та форми №086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».

4. Документи, що підтверджують місце проживання дитини або одного з її батьків (відповідно до листа-роз’яснення МОН України №1/9-292 від 08.05.2018 року).

4.1. Паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, довідка про звернення за захистом в Україні) одного з батьків дитини.

4.2. Довідка про реєстрацію місця проживання/перебування особи (дитини або одного з її батьків), що видається відповідно до Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року №207.

4.3. Витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання/перебування особи (дитини або одного з її батьків).

4.4. Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

4.5. Документ, що засвідчує право власності на відповідне житло (свідоцтво про право власності, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, договір купівлі-продажу тощо).

4.6. Рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення до житлового приміщення, визнання за особою права користування житловим приміщенням або права власності на нього, права на реєстрацію місця проживання.

4.7. Документ, що засвідчує право користування житлом (договір найму, піднайму, оренди тощо), укладений між фізичними особами (за умови, що користування відповідним житлом є реальним і здійснюється за згодою та волевиявленням власника майна; засвідчення цих двох обставин може відбуватися в різний, але прийнятний спосіб) чи укладений між юридичною і фізичною особами, зокрема щодо користування кімнатою в гуртожитку.

4.8. Довідка про проходження служби у військовій частині (додаток 10 Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року № 207).

4.9. Акт обстеження умов проживання (додаток 9 до Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866).

4.10. Акт обстеження матеріально-побутових умов (затверджений наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 28 квітня 2004 року № 95, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 08 червня 2004 року за № 703/9302).

4.11. Будь-який інший документ, що ПІДТВЕРДЖУЄ МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ дитини чи одного з її батьків.

     5. Довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (для ВПО).

Наголошуємо, що будь-який офіційний документ, в якому зазначене місце проживання дитини чи одного з її батьків, форма якого визначена законодавством і який виданий органом державної влади чи органом місцевого самоврядування в установленому законодавством порядку, є достатнім для підтвердження місця проживання дитини і відповідно її права на першочергове зарахування до початкової школи.

obRSS