1 2 3 4 5 6

Є в математиці щось таке, що викликає захоплення! Математика, хоч і віддалено, – наука про природу. Якщо подивитись навколо, то можна побачити багато фігур, чисел, закономірностей:  одне сонечко і безліч зірочок; кількість пелюсток у різних квітів; геометричні фігури…У цьому переконались учні 3-х класів на уроках математики під відкритим небом «Математика в природі» та під час участі у конкурсі малюнків «Математика навколо нас». Мета  заходів, проведених в рамках Року математичної освіти, - розширити знання  третьокласників з предмета, розвивати пізнавальний інтерес до математики, творчу активність і допитливість.

Діти переконались, що математика може бути цікавою,веселою, несподіваною, загадковою, адже математика – справа не тільки розуму, але і фантазії! Учні відчули красу математики, її присутність у нашому повсякденному житті та більш глибоко усвідомили необхідність її вивчення.

Вчителі 3-х  класів Сипата С.І., Лебідь Н.В.,

Работюк Ж.В., Кекух Т.І., Кисельова Є.А.