ridm (1)
ridm (2)
1 2

Мова – це духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку, виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен, в першу чергу, створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб – МОВА.

До  Міжнародного Дня рідної мови у перших класах відбулися цікаві   заходи. Так, учні 1-А класу повторювали вивчені букви, складали слова, подорожуючи абеткою «Від А до Я».

У 1-Б класі відбувся конкурс каліграфії  «Золоте перо». Діти старалися, формували вміння  каліграфічно писати букви.

1 клас ознайомився з прислів’ями про рідну мову, а учні 1-Г створили ланцюжок  висловлювань «Українська мова – це …».

У 1-Д класі відбулося ранкове коло «Складаємо пазли і читаємо вислови про мову». Діти збагачували свій словниковий запас, читали вислови про нашу  чудову і барвисту мову.

Бережімо рідну мову, одну з наймилозвучніших мов у світі!

Вчителі 1-х класів Дивачевська А. М., Полюхович С. Ю., Козік Т.І., Баланенко І.В.,  Коханевич С. В., Пітик С. М.