mds

Цікаво та пізнавально проходять уроки інтегрованого курсу «Я досліджую світ» у 1-Д класі. Діти вчаться досліджувати світ навколо себе за допомогою органів чуття. Що таке насіння? Як проростає гарбуз? Що можна готувати з нього? Як називають українські гроші і які товари можна за них купити? Відповіді на ці та багато інших запитань учні отримують саме на уроках курсу. А для закріплення вивчених букв вчитель використовує «манну терапію».

А ще  юні дослідники  разом із батьками змайстрували годівнички. Діти знають, які птахи відлітають, а які залишаються зимувати, вчаться піклуватися про  пернатих друзів, щодня підгодовують зимуючих птахів.

Нові знання, вміння працювати в команді, дослідницькі навички, формування позитивного ставлення до природи, до себе та оточуючих,  позитивні емоції та гарний настрій – результат таких уроків.

Вчитель 1-Д класу Пітик С.М.