zoff (1)
zoff (2)
1 2

«Краще попередити, ніж долати наслідки…»  Під таким гаслом відбулися зустрічі третьокласників із працівниками патрульної поліції, які провели цікаві ігри та профілактичні бесіди про дотримання правил дорожнього руху. Шкільні офіцери розповіли юним пішоходам про безпечну поведінку на дорогах, основні дорожні знаки, які повинні знати пішоходи, роз’яснили, які можуть бути наслідки і чому так важливо дотримуватись правил дорожнього руху.

Школярі задавали запитання та самі моделювали ситуації безпечної поведінки, а поліцейські подарували учням посібники, які допоможуть їм стати дисциплінованими пішоходами. А ще діти отримали світловідбиваючі наліпки, які поліпшать видимість пішохода у сутінках та темряві.

Вчителі 3-х класів