2
3
5
6
7
8
10
12
13
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9

      Хто такий справжній мандрівник і як їм стати? Що цікавого є у світі? Чи обов’язково їхати у далекі країни, щоб побачити щось неймовірне? Саме на ці питання шукали відповіді учні перших класів під час тематичного тиждень «Я – мандрівник». Він  пройшов цікаво і насичено. До цього спонукали захоплюючі історії про мандрівників, розповіді про відомі і незнайомі місця нашої країни, подорожі по материках, різні завдання та дидактичні ігри.

     Цей тематичний тиждень допоміг школярам здійснити віртуальну подорож материками та океанами світу та побували на найхолоднішому материку – Антарктиді.  За допомогою гри визначали найнеобхідніші речі, які потрібні для мандрівки, вибирали транспортний засіб, досліджували, чому в Антарктиді холодно, виготовляли жителів континенту – пінгвінів.

     Пізнавальною була подорож рідною країною. Учні складали карту України, здійснювали уявну екскурсію столицею нашої держави, ознайомились з легендою про заснування Києва. В уявну подорож до Чорного моря, учні відправились на кораблику, який намалювали на графічному диктанті та самостійно проклали маршрут від Києва до узбережжя Чорного моря річкою Дніпром.  А  Українські Карпати зустріли мандрівників засніженими галявинами. Діти дізнались, що верхівки Карпатських гір більшу частину року вкриті снігом. Про те життя там триває. За слідами на снігу, діти дізнавались, які тварини мешкають в Карпатах.

        Під час тижня діти повторювали правила поведінки під час відпочинку на природі. Учні познайомились з оповідання В.Сухомлинського «Перед соловейком соромно», яке допомогло дітям пояснити негативні наслідки викидання сміття у лісах, парках, біля водойм.
Отже, упродовж робочого тижня першокласники формували навички дослідницької діяльності, класифікували, узагальнювали набуті знання та використовували їх у повсякденному житті, виробляли навички дбайливого ставлення до природи, вчилися висловлювати свою думку, активно слухати в умовах усного спілкування, планувати усе необхыдне для подороржей, взаємодіяти з однокласниками.
Бажання подорожувати та робити нові відкриття буде супроводжувати маленьких мандрівників усе життя.

                    

Вчителі перших класів

obRSS