1 2 3
Зимові свята завжди пов'язані з духовним очищенням та мріями про краще майбутнє. Ці мрії та бажання здавна втілювались у чудові обряди - колядування, щедрування та засівання. Ці святкові дні просто створені для веселих та дружніх зустрічей.
"Розповіді Доброї книги: притчі та легенди" - саме під такою назвою 16 січня у ЦМБ ім. Короленка відбулися різдвяні читання, на які завітали учні 4-В класу (класний керівник Баланенко І. В.). Діти дізналися про звичаї та традиції відзначення свята Різдва, Василя та Водохреща. Школярі весело та натхненно колядували та щедрували під музичний супровід, створюючи гарний святковий настрій.
Подарунком для малечі стали веселі мультфільми.
Різдвяні читання у бібліотеці дали всім присутнім у бібліотеці позитивний, чарівний настрій.

Бібліотекарі