1 2 3 4 5 6

День Гідності і Свободи в освітньому закладі №11 розпочався переглядом відео рядів «Україна понад усе».

Роздуми батьків учнів школи «Гідність в моєму розумінні, - це…», матеріали про революцію Гідності розміщено на стендах «День Гідності і Свободи».

Разом із старшокласниками у формі «круглого столу» проведено захід – «Патріотизм – сплав почуттів і думки, розуму і серця». Вчителі історії Гон С. І., Денищич А. В., використовуючи елементи інтерактивну, повели зацікавлену розмову про істинний патріотизм і псевдопатріотів.

Також в рамках проведення Дня Гідності і Свободи відбулася зустріч- консультація учнів 9-х класів із представником адвокатського об’єднання «Рівне Право»,  адвокатом Луцюком Миколою Івановичем  «Свобода, обов’язки, відповідальність» (Климчук Ю. О.,  соціальний педагог, Луцюк Т. В., заступник директора).

«Лист у майбутнє» писали учні 7-х класів, а уроки Пам’яті Небесної Сотні провели члени учнівського самоврядування. Учнівське самоврядування організувало відео перегляд про події на Майдані для батьків учнів 1-х класів.

Заступник директора з виховної роботи Слободян В. О.