dn (1)
dn (6)
dn (7)
1 2 3 4 5 6 7

Минуло 205 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка – славного сина українського народу, але й сьогодні його слово живе між нами. Не просто живе, а турбує свідомість, утверджує національний дух, надихає на боротьбу.

Осмислення життя і творчості Кобзаря давно стало доброю традицією

ЗОШ №11. Щоб не просто вшанувати його пам’ять, а всім серцем відчути його невмируще слово, у школі було проведено Шевченківський тиждень.

Згідно плану вчителі-словесники провели низку пізнавальних та виховних заходів:

• вікторини (“Невідомими сторінками життя Шевченка”, “Якби ви вчились так, як треба”);
  • літературне лото (“Спішу у світ Шевченкового слова”);
  • літературні читання (“Поезія Шевченка – то музика душі народної”);
  • інформаційні хвилинки (“Цікаві факти з життя Шевченка”);
  • уроки-подорожі (“Невідомий Шевченко”);
  • зустрічі у бібліотеці (“Кожне слово твоє – оберіг навіки”).

Упродовж тижня у школі витав особливо піднесений настрій, усюди лунало величне слово Кобзаря. Ми ще раз переконалися, що вогонь його поезії запалює у наших серцях іскру любові до рідної землі, іскру гідності та честі українця-патріота. Залучення підростаючого покоління до глибин Шевченківської мудрості сприяє утвердженню його духовних заповідей як важливого чинника об’єднання українців.

МО учителів української мови та літератури