Як нема без зірок небозводу,

Як блакиті без сонця нема,

Так і мови нема без народу,

І народу без мови нема…

21 лютого весь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Для нас, українців, мова – це скарб, який через рутину часу з собою пронесли наші предки у важкій боротьбі за право бути собою.

Щоб висловити  любов і шану до рідної мови, учні 7-Г класу ЗОШ №11 залюбки долучилися до лінгвістичної гри “Мовні головоломки”, яку провела вчитель української мови та літератури Федорчук Марія Ігорівна. Юні шанувальники українського слова виконували цікаві мовознавчі завдання: розгадували ребуси, анаграми, виправляли  помилки  у орфографічних лабіринтах, зіграли в гру “Що у чорному ящику?”.

Упродовж заходу діти продемонстрували знання української мови, висловлювали думки щодо її важливості у житті людини та розвитку держави. День став урочистим для учасників заходу, оскільки всі вкотре відчули, що є носіями прекрасних традицій, цінної культурної спадщини нашого народу.

Учитель української мови та літератури Федорчук М.І.