svm (2)
svm (1)
svm (3)
1 2 3

З 9  по 13 листопада 2020 року у Рівненській загальноосвітній школі № 11 був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху.  З метою залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму  для учнів 1-2  класів педагоги (Полюхович С.Ю.,  Коханевич С.Ю., Баланенко І.В., Бондарчук Р.П.) організували вивчення правил дорожнього руху у формі сюжетно-рольових ігор «У країні правил дорожнього руху», «Безпечна дорога від школи до дому», «Дорожня абетка», «Правила дорожнього руху знай – здоров’я зберігай»,  для учнів 3-4 класів Ніколаєва Д. М., Работюк Ж.В підготували і провели ігри-вікторини «Дорожні знаки», «Безпека на дорозі». Крім того, вчитель Пітик С.М. провела з учнями 1-Д класу пленерний урок  «Правила переходу вулиць». Учні 3-Б класу під керівництвом Сипатої С.І.  здійснили інсценування «Школа вуличних наук», а у 3-Г створили лепбук «Вулиця не любить несподіванок» разом з Кекух Т.І. Учні 4-их класів організували конкурс на кращий малюнок, присвячений безпечній поведінці на дорозі.

Заступник директора з НВР Луцюк Тетяна Валеріївна