Мова рідна, ти життя народу
І культури рідної краса…

Щороку, 9 листопада, Україна відзначає чудове свято національного єднання – День української писемності та мови. З нагоди цього свята учні 6-Г класу ЗОШ №11 взяли участь у лінгвістичній грі Мови велич і краса.

Діти дізналися цікаві факти про історію розвитку української писемності,  висловлювали щирі слова любові і вдячності до неї, виконуючи творче завдання “Осінній листопад із власних цитат”, показали чудові результати і свою ерудицію у мовній вікторині, розгадували ребуси, кросворди, складали пазли прислів’їв  та грали у мовознавчі мандрівки. І найважливіше – вони усвідомили необхідність пропагування української мови в суспільстві, підвищення власної мовної культури як обов’язку кожного українця.

Гра сподобалася усім учасникам і ще раз нагадала про важливість та цінність рідної мови у житті людства.

Учитель української мови Федорчук М.І.