1 2 3 4 5

Велике значення у математичному розвитку молодших школярів  відіграє пізнавальний інтерес, зацікавленість дітей навчальним предметом. З цією метою та в рамках проведення заходів до Року математичної освіти   упродовж грудня вчителі 1-х класів провели ігри-змагання, рольові ігри, великі математичні перегони та ранкові зустрічі « Математика навколо нас».

Так, у 1-А класі була проведена математична гра  «Склад числа», у 1-В -  ранкове  коло ідей  «Живі цифри», у 1-Г -  гра-змагання «Великі перегони». Учні 1-Б класу змоделювали життєву математичну ситуацію під назвою  «Магазин», а 1-Д -  виготовили  наочність до уроків математики.

Першокласники  переконалися, що математика і справді «цариця всіх наук», а математичні навички потрібні нам у повсякденному житті. А ще математика – це завжди  цікаво, захопливо та пізнавально!

Вчителі 1-х класів