laskavo

Шановні учні та їх батьки!

З 8 січня до 24 січня 2021 року в  Україні  діють посилені карантинні обмеження – введено локдаун.

У школі до 18 січня  2021 року  продовжено зимові канікули. Освітній процес  у закладі  з 18 січня по 22 січня 2021 року проходитиме з використанням  технологій дистанційного навчання, відповідно до Положення про дистанційну форму здобуття  повної загальної  середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України №1115 від 08.09.2020 р., та з  урахуванням Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти.

Інформацію про зміни в організації освітнього процесу на період локдауну та розклад занять можна отримати  у  класних керівників.

Проханням до батьків допомогти  дітям   та сприяти опрацюванню  ними навчального матеріалу.

З повагою, адміністрація школи

Організація  освітнього процесу  в  умовах адаптивного  карантину – одне  з головних питань, яке   28 серпня 2020 року  обговорювали   на  засіданні педагогічної ради педагоги ЗОШ №11  разом  із батьківською громадськістю.

Директор школи Синяк Л.О. у своєму  виступі звернула увагу,  що сьогодні для  всіх важливо, щоб  діти пішли у школу  і  отримували  знання  у шкільному просторі, а не дистанційно. Школа готова  працювати у нових реаліях. За кошти  місцевого  бюджету   для школи придбано рідке мило, дезінфекційні  та  антисептичні засоби для безпеки учнів та працівників.  Школа розпочинає навчальний рік у зрозумілому для суспільства режимі навчання, але  готова до будь-яких змін в епідемічній ситуації міста. Безпека  та здоров’я дітей -  найголовніше.

Згідно рішення  педради  та з метою дотримання   протиепідемічних заходів  у  закладі на період карантину  затверджено нові  вимоги щодо  організації освітнього процесу.

• Освітній процес у школі  відбуватиметься у  дві зміни:
    • перша зміна з 8.00 год. для  учнів 1, 2, 7, 8, 9, 10, 11  класів;
    • друга зміна з 12.35 год. для учнів 3, 4 класів та з 13.30 год. для  учнів 5,6 класів.
  • Допуск учнів  до закладу відбуватиметься згідно укладеного  графіка   (відкрито 3  входи).
  • Забороняється допуск до закладу батьків або супроводжуючих осіб, крім батьків дітей з особливими освітніми потребами.
  • Вхід до приміщення закладу дозволяється при наявності захисної маски або респіратора. Захисні маски можуть не використовуватися під час проведення занять у навчальних приміщеннях. Під час пересування приміщеннями закладу використання захисних масок є обов'язковим. Для учнів 1-4 класів вхід та пересування приміщеннями закладу дозволяється без використання захисної маски або респіратора.
  • На входах до закладу організовуються місця для обробки рук антисептичними засобами.
  • Педагогічні працівники закладу  перед початком занять проводять опитування учасників освітнього процесу щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби.  Прохання до батьків щоденно  вранці вдома  проводити  температурний  скринінг дітей.
  • Навчальні заняття для кожного класу впродовж  дня, в основному,   проводитимуться  в одному  кабінеті, окремі предмети -  на відкритому повітрі. На коридорах визначено локації для кожного класу.
  • Після кожного навчального заняття проводитиметься провітрювання кабінету впродовж не менше 10 хвилин.
  • Після проведення занять після першої та другої зміни проводитиметься прибирання навчальних кабінетів,   очищення та дезінфекція всіх  поверхонь.
  • Група продовженого дня  працюватиме у звичному режимі.  Діти у групі перебуватимуть із різних класів, тому прохання до батьків   обмежити   перебування дітей   у групі (при можливості).
  • Харчування здійснюватиметься за гнучким графіком, з дотриманням протиепідемічних заходів та рекомендацій.

На засіданні педагогічної  ради педагоги покроково опрацювали  алгоритм дій  у разі виявлення в учня ознак гострої респіраторної хвороби.

Також було розглянуто питання щодо особливостей організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного та змішаного форматів навчання в умовах пандемії, інструменти дистанційного навчання та моделі змішаного навчання.

Новий 2020-2021 навчальний рік школа розпочне 1 вересня    проведенням Першого уроку, спрямованого на формування в  учнів нової культури поведінки, навчання та перебування у закладі   з урахуванням епідеміологічної ситуації,  на тему «Культура здорового способу життя у нових обставинах».

Директор школи Л. О. Синяк

Важлива інформація!

Шановні учасники освітнього процесу, для оперативного вирішення питань, що стосуються збереження життя чи здоровя, а також захисту прав та інтересів дитини у закладі освіти ви можете звернутися:

• директор школи –

Синяк Лариса Олександрівна, телефон 63-79-95;

• заступник директора з виховної роботи –

Слободян Валентина Олександрівна, телефон 63-50-56;

• практичний психолог –

Антонець Наталія Анатоліївна,  моб. телефон 0687703502;

• соціальний педагог –

Климчук Юлія Олександрівна,  моб. телефон 0982318570.

Міністерство інформує, що держава гарантує кожному громадянину право на отримання безоплатної правової допомоги. Для отримання такої допомоги варто зателефонувати за номером Єдиного контакт-центру 0 800 213 103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів);

номер телефону 1547 Урядової гарячої лінії з попередження домашнього насильства;

телефонічні номери Національної дитячої «гарячої» лінії 0 800 500 225 або 116 111 ( для дзвінків з мобільного).